Wyszukiwarka
PL EN DE

Cennik

Ceny netto + vat 8%

1. Odbiór big bagów po nawozach:

* 650PLN za tonę, plus dodatkowo opłata za big bagi mokre, w wysokości 1000 PLN za każdą rozpoczętą tonę - czyli 1001kg to 2000PLN za big bagi mokre

plus podpisanie oświadczenia o przejęciu na rzecz przekazującego odpady mandatu wystawionego przez odpowiednie służby (ITD, Policja, Straż Graniczna, itp.), za wylewanie się wody z kontenerów,

Przyjazd na specjalne zamówienie, "teraz zaraz". Cena 500 PLN za podstawienie kontenera i 2 PLN za kilometr liczony w obie strony od Słupska + ceny powyższe.

2. Odbiór sianokiszonki - 650PLN za tonę plus kaucja 1000 PLN. Kaucja zwracana w momencie zakończenia współpracy przeze mnie lub przez rolnika. Kaucja przepada w momencie, w którym w folii znajdę śmieci. Każdy worek z folią ma być obowiązkowo podpisany, dowodem oddania mi śmieci, będą nagrania z monitoringu, zamontowanego w miejscu sortowania (obowiązek monitoringu nakłada najnowsza ustawa o odpadach). Kaucja dotyczy również folii zakupionej u nas.

3. Odbiór folii pryzmowych (czarno-białe, czarno-zielone) - 650 PLN za tonę. Folia powinna być zrolowana, poplątaną naprawdę ciężko rozdzielić, aby wrzucić do prasy hydraulicznej. Zdjęcia folii, której nie odbieram.

 

Ceny zależne od cen sprzedaży odpadów recyklerom. Stan na dzień 29.09.2024